Hotele w Krynicy Morskiej

morze

Hotele w Krynicy Morskiej

Z pewnością każdy słyszał o Krynicy Morskiej – kurorcie, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród amatorów wypoczynku nad morzem. Jest to malownicze miejsce, gdzie zewsząd otacza nas piękna przyroda. W obrębie gminy możemy zwiedzić Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana oraz rezerwat przyrody Buki Mierzei Wiślanej. Każdy miłośnik obcowania z naturą powinien odwiedzić ten kurort, który tętni życiem niemal przez cały rok.
Baza noclegowa w tej niewielkiej miejscowości jest bardzo rozbudowana. Hotele w Krynicy Morskiej działają przez cały rok, dzięki czemu turyści mogą nawet poza sezonem letnim odwiedzić to malownicze miejsce i urządzać wielokilometrowe wędrówki po czystym piasku. Niemal z każdego ośrodka wypoczynkowego dojście na plażę zajmuje zaledwie kilka minut. Zejście na piasek jest bardzo łagodne, dzięki czemu nawet osoby w podeszłym wieku nie będą miały problemu z podziwianiem lśniącego, czystego morza. Na plażach można spotkać bogate złoża bursztynu, co bardzo urozmaici wędrówkę i sprawi, że poczujemy się jak prawdziwi poszukiwacze skarbów.
Oprócz malowniczych punktów widokowych, w Krynicy Morskiej możemy obejrzeć najwyższą stałą wydmę w Europie – jest to tak zwany Wielbłądzi Garb. Woda w morzu jest znacznie cieplejsza niż w pozostałych kurortach nad Bałtykiem, dzięki czemu nasze pociechy będą mogły do woli kąpać się w czystym morzu o łagodnym dnie. W miasteczku funkcjonuje wiele klubów – sprawia to, że dorośli, którzy lubią taniec i dobrą zabawę, będą mogli urozmaicić swoje wieczory.

Dodaj komentarz